שמלת בלה

EKGO73O1VZ
  • 295.00
    590.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
צבעים : ג'ינס שחור מנומר
מידות : one size מתאים למידות 36-40
 


תקנון
חברת שלום ר.נ. ניהול והשקעות ח.פ. 512163239
תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומיועדים לגברים ולנשים כאחד.
1. כללי
1.1. ברוך הבא לאתר אינטרנט זה הפועל בכתובת Moriya shalom.co.il (להלן: "האתר") עם שם המותג וסימן המסחרי " מוריה שלום ", המנוהל ומופעל ע"י חברת שלום ר.נ. ניהול והשקעות ח.פ. 512163239 (להלן: "החברה").
1.2. כל שימוש שיעשה ע"י הלקוח באתר, באמצעות כל אמצעי מיחשוב ו/או תקשורת סלולארית, כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות המפורטים להלן (להלן: "התנאים" או "תנאי השימוש") ולהוראות כל דין.
1.3. הלקוח נדרש לקרוא בעיון את תנאי השימוש, לפני השימוש שכן תחילת השימוש באתר למטרה כלשהיא מעידה על אישורך שקראת והבנת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, ואתה מסכים ומקבל אותם ללא כל סייג או תנאי, וכי לא תהא לך ו/או למי מטעמך כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד החברה ו/או האתר ו/או כל מי מטעמן. אם אינך מסכים להם, הנך נדרש לצאת מהאתר ולא לעשות בו כל שימוש.
1.4. החברה רשאית בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות את תנאי השימוש ו/או מדיניות הפרטיות.
1.5. הלקוח רשאי להירשם לרשימת הדיוור (להלן: "רשימת הדיוור") של האתר, עם רישומו לאתר או ללא הרשמה לאתר. במידה שהלקוח בחר להירשם לרשימת הדיוור של החברה, הלקוח מסכים ומאשר כי החברה תהא רשאית להשתמש בפרטים שנמסרו על ידו לצורך דיוור על ידי החברה של פרסומים ו/או מבצעים מיוחדים וכן מידע כללי ודבר פרסומת כהגדרתו בחוק התקשורת (בזק ושידורים)(תיקון מס' 40), התשס"ח-2008. המידע יועבר ללקוח ב-SMS ו/או במיילים ו/או באמצעי דיוור אחרים.
1.6. הלקוח רשאי להסיר את עצמו מרשימת הדיוור, הן במייל והן ב-SMS, על ידי לחיצה על לינק בתחתית הדיוור והשלמת הוראות ההסרה. במידה שאינך מעוניין לקבל דיוורים - באחריותך להסיר את עצמך מרשימת הדיוור, קרי להודיע לחברה כי אתה מבקש שיסירו את שמך מרשימת הדיוור.
1.7. ההרשמה לאתר תיעשה ברישום חד-פעמי על ידי מילוי טופס ההרשמה.
1.8. החברה לא תהיה אחראית באופן כלשהו לכל תקלה ו/או הפסקה ו/או שיבוש בתקינות פעילות האתר ו/או לשגיאות או פגמים במידע המוצג כתוצאה מתקלות אלה (לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה, בקווי תקשורת, ברשת אינטרנט וכיו"ב).
1.9 כל שימוש שיעשה ע"י הלקוח באתר ובתכנים המוצגים בו (לרבות כניסה לדפי נחיתה של האתר ו/או דפי נחיתה המובילים לאתר או קשורים לשירותי החברה המוצעים באתר ו/או מסירת מידע באתר על מנת לקבל פרטים אודות החברה ו/או שירותיה), באמצעות כל מחשב ו/או תקשורת סלולארית, כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות המפורטים להלן (להלן: "התנאים" או "תנאי השימוש") ולהוראות כל דין.
2. הגדרות
2.1 יום אספקת הסחורה - היום בו נמסרה הסחורה ליעד המבוקש ע״י הלקוח.
2.2 כתובת למשלוח דואר - הכתובת שציין המזמין ככתובת למשלוח הזמנות.
2.3 יום ביצוע ההזמנה - היום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי של המזמין .
2.4 ימי עסקים - חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו חמישה ימי עבודה בשבוע, ימים א'- ה', ואינו כולל ימי שישי, שבת, ערבי חגים ומועדים.


3. רכישת מוצרים באתר
3.1 החברה רשאית להסיר פריט מהמלאי הקיים בכל עת ואינה מתחייבת להחזיק במלאי מפריט מסוים המופיע באתר.
3.2 המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ על פי דין.
3.3 החברה רשאית לעדכן את האתר מעת לעת, להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי ו/או לשנות את מחירי המוצרים ותעריפי המשלוחים מעת לעת, והכל בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי. המחיר התקף הוא המחיר הנקוב בעת התשלום.
4. ביצוע הזמנות באתר
4.1 בעת רכישת מוצרים באתר יתבקש הלקוח להזין את פרטיו בטופס הזמנה המופיע באתר. מילוי כל הפרטים באופן מדויק בטופס ההזמנה מהווה תנאי מוקדם ומחייב לביצוע ההזמנה. פרטי ההזמנה שהעביר הלקוח ורישום העסקה אצל החברה יהוו ראייה לפרטי ההזמנה.
4.2 במידה ובעת ביצוע ההזמנה ימסור הלקוח פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אל הלקוח. במקרה שהמוצרים יחזרו אל החברה בגלל פרטים מוטעים שמסר הלקוח – הוא יחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. על הלקוח להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הזנת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז-1977 ו/או כל דין אחר.
4.3 לאחר ביצוע הקלדת ההזמנה, תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי של הלקוח. רק לאחר שהחברה ו/או מי מטעמה תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח, ויתקבל אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעתו כבת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהוזמנו, בתנאי שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת ללא שיבוש. במידה שהעסקה לא אושרה על ידי חברת האשראי מכל סיבה שהיא, הלקוח יקבל על כך הודעה ויתבקש להחליף את אמצעי התשלום שהוזן. כל עוד לא יתקבל תשלום בפועל בגין הרכישה, לא תושלם הרכישה והמוצרים יוותרו בבעלותה המלאה של החברה.
4.4 ביצוע ההזמנה ואישורה מותנים בכך שהפריטים המבוקשים קיימים במלאי בעת השלמת ההזמנה ו/או במועד האספקה. במידה שמוצר אזל מן המלאי, תהיה ההחברה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הזמנה, בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוח כל סכום ששילם במידה שאכן שילם לחברה ו/או תבטל החברה את החיוב במידה שבוצע. ללקוח לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף, אשר נגרם ללקוח ו/או לצד שלישי.
4.5 במידה שכרטיס האשראי של הלקוח אינו תקף, וחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה, או שהמוצר המבוקש איננו מצוי במלאי שבידי החברה, החברה תיצור קשר עם הלקוח ותעדכנו על אי ביצוע העסקה,
5. ביטול עסקה והחזרת מוצרים
5.1 ביטול העסקה לאחר שליחת המוצר ללקוח ייעשה בתוך 14 ימים מיום אספקת הסחורה וזאת בתנאי שלא נעשה במוצר שימוש, ולא נגרם לו כל פגם ו/או נזק. המוצר יוחזר כאשר התווית מחוברת למוצר. לא יינתן ללקוח זיכוי כספי במידה שהמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה. החברה בלבד היא שתקבע אם הסחורה שהוחזרה עומדת בדרישות סעיף זה.
5.2 בעת ביטול העסקה כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובכפוף ללוחות הזמנים של חברת האשראי, לא יינתן זיכוי על דמי המשלוח ששולמו.
5.3 הלקוח רשאי לבטל את ההזמנה בטרם שליחת המוצר לכתובת שמסר. במקרה כזה, הלקוח יהיה זכאי להחזר מלא עבור המוצרים שרכש, כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן כדין.
5.4 אופן החזרת המוצרים - הלקוח ישלח את המוצר על חשבונו לרחוב אלנבי 59 תל אביב, . לחלופין יוכל הלקוח להגיע לסטודיו ברחוב אלנבי 59, תל אביב ולהחזיר את מוצר בעצמו.
5.5 החלפת מוצר שנקנה במחיר מלא תמורת מוצר אחר או תמורת זיכוי לרכישת מוצר אחר, תתאפשר עד חודש מיום הקניה כאשר המוצר יוחזר במצב תקין, בתנאי שלא נעשה במוצר שימוש, ולא נגרם לו כל פגם ו/או נזק. המוצר יוחזר כאשר התווית מחוברת למוצר ובצירוף הקבלה.
5.6. החלפת מוצר שנקנה במבצע תתאפשר עד שבועיים מיום קבלת המוצר כאשר המוצר במצב תקין, לא נעשה בו שימוש, ולא נגרם לו כל פגם ו/או נזק, עם התוויות מחוברת אליו ובצירוף הקבלה.
5.7. ביטולי העסקה והחזרת המוצרים יעשו בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981.

6. משלוח ואספקה
6.1 אספקת המוצרים לבית הלקוח תהיה כרוכה בתשלום דמי משלוח, בכפוף לתנאים המפורטים באתר.
6.2 דואר רשום: עד 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה ובכפוף לפעילות דואר ישראל.
6.3 שליח עד הבית-משלוח אקספרס עד 5 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.
6.4 דמי המשלוח יתוספו לסכום ההזמנה ושיעורם יהיה כמצוין באתר
7. אחריות
7.1 הלקוח הינו האחראי הבלעדי לשימוש שייעשה במוצר שרכש שאינו בהתאם להוראות היצרן ו/או החברה.
7.2 הנהלת האתר לא תהיה אחראית לכל עיכוב במשלוח המוצרים, מכל סוג שהוא, כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה.
8. קניין רוחני וסימני מסחר
8.1. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הסודות המסחריים, הדגמים, האתר, על כלל התוכן והמידע וכן סימני המסחר המפורסמים בו הנו רכושה הבלעדי של החברה. כל זכויות הבעלות באתר ובשירותים, לרבות זכויות הקניין הרוחני, הנן רכושם הבלעדי של החברה ויישארו בבעלותה המלאה בכל עת. אינך רשאי להעתיק, להפיץ או לאחסן את תוכנו של האתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב המוצרים, תמונות המוצרים וכיוצ"ב באופן חלקי או מלא, זמני או קבוע, בכל צורה שהיא ללא הסכמת החברה מראש ובכתב.
8.2. הסכם זה מעניק ללקוחות האתר אך ורק הרשאה להשתמש באתר ובשירותיו ונאסר על הלקוח לעשות כל פעולה שהיא אשר עלולה לפגוע בזכויות הקניין הרוחני הנזכרות לעיל.
8.3. אין לעשות כל שימוש מסחרי באתר, או לאפשר לצד שלישי להשתמש באתר, ללא הרשאה מפורשת בכתב מאת החברה. על הלקוחות המשתמשים באתר החברה חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל או לפרסם ללא רשות מפורשת של החברה בכתב ומראש. יש להשתמש בשירותים השונים הניתנים באתר למטרות חוקיות בלבד.
8.4. השם "מוריה שלום", הדומיין של האתר וסימני המסחר המופיעים בו (גם אם לא נרשמו) הם רכושה של החברה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש מהחברה.
8.5. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר.
9. אבטחת האתר
9.1. החברה נוקטת באמצעי זהירות הגבוהים ביותר על מנת לשמור, כמיטב יכולתה באופן סביר, על סודיות המידע ופרטיות המשתמש, עם זאת, החברה מבהירה כי נהלים ומערכות אלה אינם מצמצמים לחלוטין את הסיכון לדליפת מידע, וכי היא איננה מתחייבת שהנתונים שייאספו ו/או יימסרו במסגרת השימוש באפליקציה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה ו/או חדירה בלתי מורשית למאגרים של החברה ולמידע המאוחסן בהם.
9.2. החברה משתמשת בשירותי חברת סליקת כרטיסי אשראי ואבטחה לצורך בדיקת ואבטחת המידע באתר.
9.3. החברה תשתמש בפרטים האישיים שהלקוח מוסר בעת ההזמנה רק לצרכי תפעול האתר, העברת מידע ללקוח וביצוע הזמנות באתר. למען הסר ספק, החברה לא אוגרת מספרי כרטיסי אשראי של לקוחות.
9.4. לקוח אשר הזדהה באתר באופן חד פעמי ו/או באופן חוזר על ידי יצירת כרטיס לקוח ו/או נרשם לרשימת הדיוור/ ביצע הזמנה ו/או פנה לחברה בדואר אלקטרוני ו/או בכל דרך שהיא, ואישר קבלת חומרי דיוור מהחברה, מרגע זה אינו אנונימי כלפי החברה ועל כן מוותר על כל טענה בגין שימוש במידע כאמור, לרבות טענה על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981.
9.5. החברה עושה כל שביכולתה על מנת לשמור על תקינות פעילות האתר, אולם היא אינה מתחייבת כי הגלישה בו לא תופרע, וכי היא תתאפשר ללא הפסקות או תקלות או שיבושים כלשהם.
9.6. במקרים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח אי מי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר הלקוח יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
10. סודיות מידע
10.1 האתר מתחייב לא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג' ולא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח, אלא אם הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. האתר יאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיו הזקוקים למידע לצורך מתן שירות.
10.2 האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. אך בקיום מקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכוח עליון, האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.
11. שונות
11.1. כותרות הפרקים מובאות לשם הנוחות בלבד והן לא ישמשו לפרשנות תנאי השימוש באתר.
11.2. כל ויתור של החברה על קיום זכות המגיעה לה על פי תנאי שימוש אלו ו/או על פי דין, או הימנעותה של החברה מעמידה על זכותה, לא יחשבו כוויתור, הימנעות או היווצרות נוהג לגבי מקרים אחרים.
11.3. כל פטור ו/או העדר אחריות המוקנה לחברה על פי הוראות תנאי השימוש מוקנה בזאת גם למנהליה, עובדיה, נציגיה, בעלי מניותיה, וכל הפועלים מטעמה ו/או עבורה, וכן כל גורם אחר הקשור באספקת השירותים המוצרים והתכנים, כפי שאלו יהיו מעת לעת.
11.4. רישומי המחשב של החברה בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
11.5 בכל בעיה ו/או שאלה הלקוח מוזמן לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 0524029191 או למייל moriyasha@walla.com. . קניין רוחני וסימני מסחר. קניין רוחני וסימני מסחר
11.6. דיני מדינת ישראל יחולו על כל עניין הנובע מהשימוש באתר, תנאיו, הוראותיו וכל דבר ועניין. סמכות השיפוט תהיה נתונה לבתי המשפט של מדינת ישראל בלבד ובהתאם לדיני המדינה. סמכות השיפוט המקומית היחידה והבלעדית בכל עניין ומחלוקת בכל הנוגע לשירותים באתר תהיה נתונה לבתי המשפט במחוז תל אביב- יפו בלבד.

בברכה
חברת שלום ר.נ. ניהול והשקעות ח.פ. 512163239


x

#{title}

#{text}

#{price}